Remonty

Przeprowadzamy solidne i fachowe remonty w Bydgoszczy i okolicach. Zajmujemy się zarówno drobnymi usługami, jak i obsługą większych inwestycji. W zakres naszych działań wchodzi renowacja oraz modernizacja obiektów, które w związku z upływem czasu straciły swoją funkcjonalność. Każdy remont jest przeprowadzany przez doświadczone i kompetentne osoby posiadające wysokie kwalifikacje. Realizujemy następujące zlecenia:

Roboty murarskie

Są to podstawowe prace wykonywane podczas wznoszenia konstrukcji budowlanych. Do prac murarskich zalicza się wykonywanie elementów konstrukcyjnych i wykończeniowych budynków (z kamieni, cegieł, pustaków, bloczków) oraz murowanie kanałów ściekowych, przepustów, tuneli, studni rewizyjnych. Wykonywane są ręcznie lub przy użyciu specjalistycznych sprzętów, czyli w sposób zmechanizowany. Do ich realizacji robót murarskich wykorzystujemy sprawdzone podesty i rusztowania, a także urządzenia, które są sprawne technicznie i posiadają odpowiednie atesty..

Usługi malarskie

Malujemy ściany, sufity a także okna i drzwi w różnych typach obiektów przemysłowych i prywatnych. Korzystamy z wysokiej klasy farb i innych materiałów, dzięki czemu rezultaty utrzymują się przez wiele lat. Jesteśmy przygotowani na wykonanie czynności na każdej powierzchni – dysponujemy odpowiednimi narzędziami, dzięki którym prace przebiegają bardzo sprawnie. W ramach usług malarskich wykonujemy malowanie jednym lub różnymi kolorami. W zależności od potrzeb oraz wcześniejszej kolorystyki ścian i sufitów kładziemy jedną lub więcej warstw farby.

Stany surowe

Realizując prace w tym zakresie bierzemy pod uwagę stan budynku i dbamy o zachowanie jego pełnej użyteczności. Dobieramy odpowiednie metody działań, które pozwalają nam na precyzyjną realizację usług. Przygotowanie tzw. stanu surowego i czas realizacji są uzależnione od indywidualnego projektu zleceniodawcy. Dobieramy zawsze takie rozwiązania, aby końcowy efekt jak najbardziej zadowolił Inwestorów. Przygotowujemy konstrukcje w stanach surowych w systemach ścian jednowarstwowych, wielowarstwowych oraz żelbetowych.

Docieplania budynków

Dzięki tym pracom każdy obiekt jest szczelny i wykazuje się doskonałą izolacją cieplną, co pozwala na zaoszczędzenie kosztów związanych z jego ogrzewaniem. Solidne docieplenia budynków zapewniają przebywającym wewnątrz obiektu osobom optymalne poczucie ciepła. W zależności od potrzeb w zakresie termoizolacji stosujemy różne techniki. Chętnie korzystamy z najnowszych technologii, ale też korzystamy z tradycyjnych metod. Wykonujemy docieplenia nie tylko ścian, ale także stropów i poddaszy. Prace realizujemy po szczegółowym ustaleniu zakresu działania z Inwestorem.

Remonty bieżące

Prowadzimy rozmaite naprawy bieżące obiektów, w których zaszły nieprzewidziane uszkodzenia. Dokonując tych remontów zwracamy szczególną uwagę na szybko i dokładnie wykonanie zadania. Podejmujemy się wykonania różnego rodzaju prac. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz posiadamy doświadczenie w naprawach tynkarskich, malowaniu, docieplaniu obiektów, czy wymiany elementów mocno wyeksploatowanych. Podejmujemy się w zakresie remontów bieżących głównie części infrastruktury szybko zużywających się i to bez konieczności demontaży czy rozbiórki.

Remonty kapitalne

To niezbędne prace, które muszą zostać wykonane, aby budynek mógł być dalej eksploatowany. Remonty kapitalne mają na celu przywrócenie obiektu do pierwotnej funkcjonalności. Może wiązać się to z wymianą instalacji, zerwaniem i położeniem nowych podłóg lub armatury, czy położeniem nowych tynków w pomieszczeniach i na elewacji obiektu. Zakres prac zawsze szczegółowo ustalamy z naszymi Inwestorami. Na tej podstawie możemy określić także wstępną wycenę. Działamy na terenie miasta Bydgoszczy i okolic. Działamy z wyjątkową uwagą oraz zaangażowaniem.

Przykładowa realizacja


Przykładowa realizacja remontu budynku wykonanego przez ekipę Serwis-Bud. Prace remontowe zostały przeprowadzone w 2008 roku w Rzeszowie. Oferta obejmowała przeprowadzenie generalnej renowacji zewnętrznej struktury budynku na zlecenie przedsiębiorstwa AUTOS, zajmującego się dystrybucją części do samochodów ciężarowych.

Jak widać na załączonym obrazku, budynek przed remontem cechowała zszarzała cegła, zacieki na ścianach czy zużyte okna. Właściciel zgłosił się do nas ze zleceniem odnowienia elewacji budynku.

Dodaliśmy temu obiektowi nowego wymiaru i estetycznego wyglądu, poprzez wygładzenie ścian oraz zamalowanie ich białą farbą. Budynek optycznie wydaje się większy, nowoczesny i schludny. Okien nie zasłaniają już przestarzale kraty, ze ścian zniknęły także wszelkie banery reklamowe. Prosty i zarazem przykuwający wzrok szyld firmy stanowi teraz oryginalne zadaszenie. To także świetna promocja przedsiębiorstwa AUTOS.

Wymieniliśmy okna, drzwi i rynny. Również schody zostały poddane remontowi – teraz są proste, solidne i eleganckie. Porównując budynek przed i po remoncie, z pewnością można zauważyć diametralną różnicę. Dzięki rzetelnemu podejściu do realizacji usług budowlano-remontowych, nasza firma zdobywa zaufanie coraz liczniejszego grona Klientów.

Zapraszamy również Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do jej skorzystania – niezależnie od tego, czy chcą Państwo przeprowadzić generalny remont swojego mieszkania, domu czy budynku firmowego. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, oferując najkorzystniejsze rozwiązania na rynku. Dokładnie analizujemy potrzeby Klientów, zapewniamy fachowe doradztwo i jednocześnie staramy się spełnić ich najśmielsze oczekiwania.

Serwis-Bud nadaje wszystkim budynkom nowego wymiaru. Działamy zawsze sprawnie, rzetelnie oraz niezawodnie, co może potwierdzić szerokie grono zadowolonych Klientów. Dzięki naszym profesjonalnym usługom remontowym, każdy obiekt odzyskuje swoją funkcjonalność oraz estetyczny wygląd.