Realizacje budowlane

Spichlerz Jaskóły SP ZO.O. - Budowa obiektu magazynowego

W roku 2013-14 wybudowaliśmy w ramach generalnego wykonawstwa komplex obiektów dla potrzeb suszenia i przechowywania zboża. Firma nasza uzyskała dla inwestora wszelkie pozwolenia formalno-prawne związane z użytkowaniem całości obiektu.

Spichlerz Jaskóły SP ZO.O. - obiekt w trakcie realizacji

Zakres prac był obszerny - patrz referencje

Włocławek serwis renault

Jedną z naszych realizacji było wybudowanie hali dla serwisu samochodowego. Podczas wykonywania tego zlecenia zwróciliśmy szczególną uwagę na funkcjonalność całej konstrukcji oraz jej praktyczność w codziennym użytkowaniu. Dlatego zastosowaliśmy między innymi bramy segmentowe z drzwiami przejściowymi, dzięki którym do warsztatu można wprowadzić nawet wysokie samochody ciężarowe, a pracownicy serwisu mogą przechodzić do warsztatu bez podnoszenia bramy.

Budowa obiektu handlowego - Grodzisk Mazowiecki 2011 rok - w trakcie

Tak wyglądają stawiane przez nas konstrukcje w trakcie budowy. Realizacja przedstawia obiekt handlowy znajdujący się na terenie Grodziska Mazowieckiego. Prace odbywały się w 2011 roku i obejmowały stworzenie fundamentów, budowę konstrukcji z cegły ceramicznej, wstawienie okien i drzwi oraz docieplenie ścian.

Budowa obiektu handlowego - Grodzisk Mazowiecki 2011 rok - po realizacji

Jeszcze w roku 2011 dokończyliśmy prace budowlane związane z postawieniem obiektu handlowego AUTOS w Grodzisku Mazowieckim. Dalsze czynności obejmowały wszelkie prace wykończeniowe (tynki, sufity podwieszane, posadzki) oraz działania brukarskie (budowa parkingu). Efekty są naprawdę satysfakcjonujące, co potwierdzają także referencje Klienta.

Budowa obiektu handlowego - Grodzisk Mazowiecki 2011 rok - po realizacji

Oto efekt końcowy budowy obiektu handlowego firmy AUTOS w Grodzisku Mazowieckim w 2011 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą części i akcesoriów do samochodów ciężarowych. Budynek musi zatem prezentować się nowocześnie i prestiżowo. Docieplone ściany zostały zatem pomalowane na biały kolor, natomiast czerwone zadaszenie i okna tworzą dla nich oryginalny oraz estetyczny kontrast.

Budowa serwisu samochodowego - Solec 2007 rok

Na zdjęciu widać realizację prac budowlanych serwisu samochodowego, znajdującego się na terenie miejscowości Solec. Realizacja miała miejsce w 2007 roku oraz obejmowała stworzenie fundamentów do budynku, ścian z cegły ceramicznej oraz profesjonalne prace wykończeniowe.

Budynek Handlowy - Częstochowa 2011 rok - generalne wykonawstwo - w trakcie

Jako generalny wykonawca budynku handlowego w Częstochowie, do stworzenia całej konstrukcji użyliśmy wysokojakościowej cegły ceramicznej. Na początku postawiliśmy solidne fundamenty, które są wytrzymałe i niezawodne. Podczas budowania całej konstrukcji pozostawiliśmy otwory, które stanowią miejsce na okna, drzwi frontowe i bramę. Zdjęcie zostało wykonane w trakcie przeprowadzanych prac budowlanych.

Budynek Handlowy - Częstochowa 2011 rok - generalne wykonawstwo - po realizacji

Tutaj możemy już zobaczyć efekty naszych prac budowlanych z zakresu tworzenia budynku handlowego w Częstochowie. Na zdjęciu widać, że magazyn już posiada bramę oraz drzwi, które świetnie komponują się ze śnieżnobiałym kolorem ścian i czerwonymi ramami okien. Ponadto, przed budynkiem wybudowaliśmy parking. Do jego stworzenia została wykorzystana kostka brukowa.

Budynek Handlowy - Częstochowa 2011 rok - generalne wykonawstwo - po realizacji

Z tej strony można obejrzeć również drzwi wejściowe, które zamontowaliśmy w budynku. Cała konstrukcja obiektu handlowego jest solidna, wytrzymała i estetyczna, a także świetnie prezentuje się w otoczeniu terenu zielonego. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej realizacji – zapraszamy do kontaktu. Może wkrótce i dla Was będziemy tworzyć taki obiekt.

Kielce - 2008 rok - po remoncie

Stała współpraca z przedsiębiorstwem AUTOS dała nam możliwość przeprowadzania prac budowlanych na wielu budynkach, w różnych oddziałach. W 2008 roku, w Kielcach, przeprowadziliśmy remont jednego z budynków firmowych. Jak zawsze działaliśmy na najwyższym poziomie, dzięki czemu efekty pracy były w pełni satysfakcjonujące – zarówno dla Klienta, jak i naszej ekipy.

Obiekt hotelowy - 2005-2006 rok - generalne wykonawstwo

Kolejna realizacja dla przedsiębiorstwa AUTOS – tym razem mieliśmy przyjemność budowania trzygwiazdkowego hotelu. W latach 2005-2006, jako generalny wykonawca, stworzyliśmy solidną konstrukcję eleganckiego hotelu, który dzisiaj cieszy się ogromną popularnością i zadowoleniem Gości.

Obiekt hotelowy - 2005-2006 rok

Następnie zdjęcie wykonanego przez nas obiektu hotelowego z restauracją. Profesjonalnie zaprojektowany ogród wspaniale komponuje się z całym budynkiem. Kremowe ściany z białymi wstawkami, eleganckie okna i metalowe barierki balkonowe sprawiają, że elewacja hotelu jest estetyczna oraz przyciąga wzrok potencjalnych Gości.

Rzeszów przed remontem - 2008 rok

Zdjęcie przedstawia budynek, który wymagał renowacji. Podjęliśmy wyzwanie oraz przeprowadziliśmy remont, który zdecydowanie wpłynął na maksymalne podniesienie jego walorów estetycznych. Efekty przeprowadzonych prac można zauważyć na kolejnym zdjęciu.

Rzeszów 2008 rok - po remoncie

Generalny remont obiektu przeprowadzony w 2008 roku w Rzeszowie na zlecenie przedsiębiorstwa AUTOS. Z okien zniknęły przestarzałe kraty, elewacja została wygładzona i pokryta białą farbą, schody oraz barierki odnowione, zamontowane nowe drzwi i okna, a na górze budynku został umieszczony szyld firmy. Całość wygląda estetycznie i profesjonalnie.

Budynek handlowo biurowy - Solec 2004 rok - generalne wykonawstwo

W 2004 roku mieliśmy przyjemność realizować zlecenie z zakresu generalnego wykonawstwa budynku handlowo-biurowego przedsiębiorstwa AUTOS. Zrealizowaliśmy to zadanie kompleksowo: poczynając od wykonania fundamentów, przez zbudowanie ścian i ich docieplenie, aż po wszelakie prace wykończeniowe. To zdjęcie zostało wykonane w trakcie przeprowadzanych prac budowlanych – na fotografii widać konstrukcję domu i ściany wykonane z cegieł.

Budynek handlowo biurowy - Solec 2004 rok - po wykonaniu

Na tym zdjęciu możemy podziwiać już budynek handlowo-biurowy AUTOS po jego całkowitym wykończeniu i oddaniu do użytku. Charakterystyczne dla tego przedsiębiorstwa kolory: biały i czerwony, zawsze prezentują się świetnie i wpływają na prestiżowy wygląd całego budynku.

Budynek produkcyjny - Solec 2007 rok - generalne wykonawstwo

Ta realizacja z 2007 roku jest przykładem na to, że warto inwestować w oryginalność konstrukcji i unikalne wykończenie tworzonych budynków. Obiekt produkcyjny FOLBAH tworzyliśmy z wykorzystaniem najlepszych materiałów, które zapewniły całej konstrukcji solidność i wytrzymałość. Elewacja została pokryta rozmaitymi kolorami, dzięki czemu obiekt wygląda oryginalnie i wyróżnia się spośród innych budynków w okolicy.

Struga S.A. - rozbudowala hal, 2014 rok - generalne wykonawstwo

Rozbudowa hali produkcyjnej na zlecenie firmy utylizacyjnej STRUGA S.A. Również w tym przypadku działaliśmy kompleksowo: wykonaliśmy fundamenty, zbudowaliśmy ściany, a także stworzyliśmy budynek zaplecza socjalnego.