Budowa hal magazynowych

Jedną z realizowanych przez nas usług jest budowa hal magazynowych. Wiedząc, jak ważne dla każdego przedsiębiorstwa jest posiadanie odpowiedniego miejsca do składowania towarów, wykonujemy hale magazynowe dostosowane do profilu spółki. Tworzymy odpowiedni projekt, uwzględniający takie elementy hal, jak ich wielkość, struktura i rozkład, dzięki którym powstanie w pełni funkcjonalny magazyn. Bierzemy pod uwagę także rozwiązania związane z ochroną przeciwpożarową, instalacjami oraz ogrzewaniem obiektu. Przystępując do budowy wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy materiały oraz innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu każdy klient otrzymuje halę w pełni przystosowaną do magazynowania swoich artykułów. Budowaniem hal magazynowych zajmujemy się już od wielu lat, co daje nam pewność, że nasze magazyny będą spełniały swoje zadanie przez długi czas, ułatwiając przechowywanie oraz transport składowanych towarów.

Nasza firma budowlana nie tylko realizuje powierzone zlecenia, ale także doradza swoim Klientom zawsze najkorzystniejsze rozwiązania. Jeśli chcą Państwo zainwestować w wybudowanie hali magazynowej, należy zastanowić się: co tak naprawdę jest najważniejsze podczas budowania hali?


Wybór lokalizacji

Istotą trwałej oraz wytrzymałej konstrukcji jest wybór odpowiedniego miejsca, na którym będzie się ona znajdować. Jeśli Inwestor już wybierze działkę, musi uzyskać zgodę na postawienie na niej danego budynku. Informacje o tym, jaki obiekt może być wybudowany na działce, uzyskuje się od organów wykonawczych panujących na danym obszarze – w zależności od terytorium może być to burmistrz, wójt lub prezydent miasta. Jeśli kupowana przez przyszłego Inwestora działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego, wtedy wszelkie informacje o możliwościach zabudowy znajdują się właśnie w tym dokumencie.


Projekt hal magazynowych

Po uzyskaniu pozwolenia na budowę, a jeszcze przed przystąpieniem do rzeczywistej budowy hali magazynowej, bardzo ważnym etapem jest odpowiednie zaprojektowanie całej konstrukcji. Już od samego początku współpracy analizujemy oraz omawiamy z Inwestorem szczegóły dotyczące tworzonej konstrukcji. Zawsze staramy się dostosowywać swoją ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszego Klienta, dlatego chętnie przyjmujemy jego pomysły oraz doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania.

Projekt hali obejmuje zatem kształt i wymiary całej konstrukcji: obudowy, dachu, drzwi i innych elementów. W szkicach uwzględnia się zarówno wnętrze budynku, jak i jego strukturę zewnętrzną. Zależy nam na tym, aby po wybudowaniu hala była funkcjonalna oraz niezawodna. Dlatego przy projekcie hali bierze się pod uwagę działalność czynników atmosferycznych, układ instalacji wodnokanalizacyjnych i grzewczych oraz elementy ochrony przeciwpożarowej. Ze względu na to, że realizujemy swoje zlecenia kompleksowo, uwzględniamy funkcjonalność hali magazynowej w przyszłości – planujemy sprawne działania w zakresie przechowywania towarów oraz jego spedycji. Naszym Klientom zależy na praktycznych rozwiązaniach, płynności transportu wewnętrznego i niedrogiej eksploatacji budynku, a dzięki naszym niezawodnym rozwiązaniom, mają tego 100% pewność.

Już na etapie planowania budowy doskonale wiemy, jakich materiałów będziemy używać. Zawsze inwestujemy tylko w sprawdzone i najlepsze rozwiązania. Wszyscy Inwestorzy współpracujący z Serwis-Bud również są pewni tego, że do stworzenia dla nich budynku użyjemy tylko wysokogatunkowych materiałów budowlanych.


Technika budowlana

Specjalnością firmy Serwis-Bud jest kompleksowa i profesjonalna budowa hal magazynowych, mających szerokie zastosowanie w różnych segmentach rynku. Można je wykorzystywać zarówno jako miejsce do przechowywania towarów, jak i podejmowania czynności produkcyjnych. Stawiamy także hale na terenach gospodarstw rolnych – wtedy spełniają one wiele praktycznych funkcji, które usprawniają pracę każdego właściciela gospodarstwa. Niezależnie od przeznaczenia hali, zawsze staramy się tworzyć ją tak, aby była w pełni dostosowana do przechowywanego materiału.

Po pierwsze: JAKOŚĆ

Działamy przede wszystkim sprawnie, niezawodnie oraz rzetelnie, ponieważ zależy nam na pełnym zadowoleniu każdego Klienta. W oparciu o wcześniej stworzony projekt, wykonujemy konstrukcje przemysłowe przy wykorzystaniu sprawdzonych technologii budowlanych oraz specjalistycznych narzędzi i urządzeń. Materiały, z których tworzymy konstrukcje, są sprawdzone oraz polecane w branży budowlanej.

Po drugie: CENA

Budowane przez nas konstrukcje charakteryzuje świetny stosunek ceny do jakości. Wybieramy wysokogatunkowe materiały, które jednocześnie są dostępne w atrakcyjnych cenach – dzięki temu również koszt świadczonych przez nas usług jest niezwykle korzystny dla każdego Klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi Klienci chcą zainwestować w stabilne konstrukcje, jednocześnie nie wydając na to całego majątku.

Po trzecie: SATYSFAKCJA

Dzięki zorganizowanej pracy i wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom rozwiązania na miarę ich potrzeb i oczekiwań. Efektem naszych działań są solidne, wytrzymałe i bezpieczne konstrukcje magazynowe, które polecamy każdemu z Was.


Odpowiedni montaż

Zespół Serwis-Bud zasilają doświadczeni oraz wykwalifikowani monterzy. Do postawienia wybudowanej wcześniej konstrukcji używamy także specjalistycznego sprzętu. W rezultacie montujemy hale magazynowe sprawnie i profesjonalnie, niezależnie od wymiarów konstrukcji. Zaczynamy jednak od stworzenia odpowiednich fundamentów. Prace ziemne również wykonujemy na najwyższym poziomie – bo nawet najbardziej stabilna konstrukcja potrzebuje solidnego podłoża.

Zatem na każdym etapie naszych prac staramy się działać po prostu najlepiej. Już od samego początku wiemy, na czym zależy naszym Klientom i staramy się realizować ich wizję. Zadowolenie Inwestorów jest najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług budowlanych.


Przykładowa realizacja


W 2014 roku realizowaliśmy zlecenie rozbudowy hal produkcyjnych dla przedsiębiorstwa Struga S.A. - firmy, zajmującej się utylizacją odpadów oraz produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego. Podczas budowy i montażu tych konstrukcji, bardzo ważne było odpowiednie zaprojektowanie budynku, dobór materiałów i oczywiście precyzyjne wykonawstwo. Jako generalny wykonawca ponosimy pełną odpowiedzialność za tworzone przez nas konstrukcje, dlatego w naszej pracy nie ma miejsca na błąd. W ramach realizacji tego zlecenia wykonaliśmy: fundamenty, ściany oporowo-żelbetowe hali produkcyjnej, zaplecze socjalne, a także konstrukcję żelbetową hali popiołowej.

Zainteresowanych współpracą na najwyższym poziomie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy budowlanej Serwis-Bud. Mamy nadzieję, że tak rozbudowana oferta i indywidualne warunki współpracy zdobędą uznanie każdego z Was.